Omron Satış Ve Uygulama Bayi

Tecrübeli satış ve teknik kadrosu güçlü stoğu ile herzaman yanınızda.

Omron Bayi

Omron Türkiye Yetkili satış ve uygulama bayi olan Mekatronik Otomasyon Ltd. Şti. Türkiye endüstrisinin, Otomasyon teknolojilerinden yarar sağlayabileceği altyapıları oluşturabilmek ve ülke genelinde endüstriyel otomasyon teknolojileriyle ilgili hizmetlerde bulunmak amacıyla kurulmuştur.
Dünya genelinde, endüstriyel ürünlerin tasarım ve üretiminde köklü değişiklikler meydana gelmektedir. Gelişen ve değişen dünya pazarlarında teknolojinin ilerlemesiyle, endüstriyel ürünlerin nitelik ve işlevlerinde de önemli değişiklikler meydana gelmiştir. Hızla gelişen teknoloji ve sürekli değişen pazar koşulları, daha ekonomik ve kaliteli ürünler isterken; müşteri beklentileri ise çok işlevli ürünler yönünde gelişmektedir. Müşterilerin hızla değişen istekleri ve yoğun pazar rekabeti sonucu, ürün seçimi ve seçilen ürünlerin uygulanması konusundaki teknik destek son derece önem kazanmıştır.
Seçkin müşterileriyle, lider otomasyon firmaları arasında kendisine sağlam bir yer edinmeyi hedefleyen Mekatronik Otomasyon ; Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla güçlü mühendis kadrosu, Satış sonrası teknik destek, Stoktan malzeme temini, Detaylı katalog, tüm ürünlerde dünya standartlarına uygunluk ilkelerini benimsemektedir.

Omron Servis, Teknik Destek veTamir hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçin

Geniş Stoğumuz, Uzman Satış kadromuz, Proje Ekibimiz ve Omron Tamir Servisimiz ile yanınızdayız.